230 000 €
92 €/m²
Property 41967 photo 1
Property 41967 photo 2
Property 41967 photo 3
Property 41967 photo 4
Property 41967 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6200 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11,2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2500 kv.m. na Kritu.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
240 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 51072
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
320 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 59200
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 38742
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 64871
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
214 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 50338
  • Kvadratura 4423 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60862
  • Kvadratura 5844 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
235 000 € 940 €/m²
  • Kod objekta 50113
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter