200 000 €
40 €/m²
Property 50672 photo 1
Property 50672 photo 2
Property 50672 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Kritu.

Za prodaju
194 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65233
  • Kvadratura 2005 m²
  • Udaljenost od mora 622 m
Za prodaju
290 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 36276
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 52085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57163
  • Kvadratura 5687 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 45663
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
299 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63201
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
278 000 € 351 €/m²
  • Kod objekta 50170
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
175 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56752
  • Kvadratura 5350 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter