160 000 €
3 €/m²
Property 65747 photo 1
Property 65747 photo 2
Property 65747 photo 3
Property 65747 photo 4
Property 65747 photo 5
Property 65747 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 23000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 51985 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
215 000 € 206 €/m²
  • Kod objekta 57076
  • Kvadratura 1040 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 46745
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 13600 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
150 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40821
  • Kvadratura 1076 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42793
  • Kvadratura 19700 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52232
  • Kvadratura 3592 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
185 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 65536
  • Kvadratura 1121 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
214 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 50338
  • Kvadratura 4423 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter