178 000 €
68 €/m²
Property 63007 photo 1
Property 63007 photo 2
Property 63007 photo 3
Property 63007 photo 4
Property 63007 photo 5
Property 63007 photo 6

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 2600 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m.

Za prodaju
150 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40821
  • Kvadratura 1076 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
235 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52112
  • Kvadratura 5321 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 44018
  • Kvadratura 8923 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
214 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 50338
  • Kvadratura 4423 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
160 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 62271
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57163
  • Kvadratura 5687 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter