Prodaja - Zemljište 500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kissamos
130 000 €
260 €/m²
Property 41759 photo 1
Property 41759 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
120 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 44190
  • Kvadratura 14144 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52232
  • Kvadratura 3592 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
150 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 64036
  • Kvadratura 4290 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43591
  • Kvadratura 4071 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47188
  • Kvadratura 1924 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 51904
  • Kvadratura 4017 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
180 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 63958
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
180 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 44617
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter