214 000 €
48 €/m²
Property 50338 photo 1
Property 50338 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4423 kv.m. na Kritu.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
299 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63201
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
259 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 65353
  • Kvadratura 263 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
210 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 42952
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
320 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 50183
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
230 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 65231
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
214 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 50338
  • Kvadratura 4423 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
200 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 46846
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55953
  • Kvadratura 4045 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49100
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
270 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50667
  • Kvadratura 4805 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter