Prodaja - Zemljište 3000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Peristazi
45 000 €
15 €/m²
Property 56806 photo 1
Property 56806 photo 2
Property 56806 photo 3
Property 56806 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 3000 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 62226
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
65 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 25701
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59037
  • Kvadratura 742 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
45 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 53297
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter