Prodaja - Zemljište 875 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
65 000 €
74 €/m²
Property 25701 photo 1
Property 25701 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 875 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 525 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 58015
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 42846
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
80 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 37687
  • Kvadratura 6740 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter