Prodaja - Zemljište 5300 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Ganochora
50 000 €
9 €/m²
Property 62226 photo 1
Property 62226 photo 2
Property 62226 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5300 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
45 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56806
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
60 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 32505
  • Kvadratura 11135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
45 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 59365
  • Kvadratura 464 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter