Property 56793 photo 1
Property 56793 photo 2
Property 56793 photo 3
Property 56793 photo 4
Property 56793 photo 5
Property 56793 photo 6
Property 56793 photo 7
Property 56793 photo 8
Property 56793 photo 9
Property 56793 photo 10
Property 56793 photo 11
Property 56793 photo 12
Property 56793 photo 13
Property 56793 photo 14
Property 56793 photo 15
Property 56793 photo 16
Property 56793 photo 17
Property 56793 photo 18
Property 56793 photo 19

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1984
  • Godina renoviranja: 2008
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod objekta 65778
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 65364
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter