230 000 €
3239 €/m²
Property 65778 photo 1
Property 65778 photo 2
Property 65778 photo 3
Property 65778 photo 4
Property 65778 photo 5
Property 65778 photo 6
Property 65778 photo 7
Property 65778 photo 8
Property 65778 photo 9
Property 65778 photo 10
Property 65778 photo 11
Property 65778 photo 12
Property 65778 photo 13
Property 65778 photo 14
Property 65778 photo 15
Property 65778 photo 16
Property 65778 photo 17
Property 65778 photo 18
Property 65778 photo 19
Property 65778 photo 20
Property 65778 photo 21
Property 65778 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 71 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod objekta 66032
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 65364
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 65250
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter