60 000 €
75 €/m²
Property 48834 photo 1
Property 48834 photo 2
Property 48834 photo 3
Property 48834 photo 4
Property 48834 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
85 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 45716
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
60 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 37922
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19200 m
Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
75 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34479
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57113
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 837 m

Prijava za Newsletter