1 020 000 €
8095 €/m²
Property 58375 photo 1
Property 58375 photo 2
Property 58375 photo 3
Property 58375 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 420 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 126 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i zajednički bazen, kamin, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod objekta 64180
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod objekta 65226
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60412
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 3649
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod objekta 58421
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod objekta 62558
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter