880 000 €
5867 €/m²
Property 64719 photo 1
Property 64719 photo 2
Property 64719 photo 3
Property 64719 photo 4
Property 64719 photo 5
Property 64719 photo 6
Property 64719 photo 7
Property 64719 photo 8
Property 64719 photo 9
Property 64719 photo 10
Property 64719 photo 11
Property 64719 photo 12
Property 64719 photo 13
Property 64719 photo 14
Property 64719 photo 15
Property 64719 photo 16
Property 64719 photo 17
Property 64719 photo 18
Property 64719 photo 19
Property 64719 photo 20
Property 64719 photo 21
Property 64719 photo 22
Property 64719 photo 23
Property 64719 photo 24
Property 64719 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 150 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60412
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod objekta 65895
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 14288
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 630 m
Za prodaju
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod objekta 65226
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter