506 000 €
3163 €/m²
Property 56719 photo 1
Property 56719 photo 2
Property 56719 photo 3
Property 56719 photo 4
Property 56719 photo 5
Property 56719 photo 6
Property 56719 photo 7
Property 56719 photo 8
Property 56719 photo 9
Property 56719 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 160 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i bazen, parking, baštu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
720 000 € 3185 €/m²
  • Kod objekta 50701
  • Kvadratura 226 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 3098 €/m²
  • Kod objekta 49331
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2843 €/m²
  • Kod objekta 43354
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter