Prodaja - Vila 142 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta Sotira
Cena od 440 000 €
3099 €/m²
Property 49331 photo 1
Property 49331 photo 2
Property 49331 photo 3
Property 49331 photo 4
Property 49331 photo 5
Property 49331 photo 6
Property 49331 photo 7
Property 49331 photo 8
Property 49331 photo 9
Property 49331 photo 10
Property 49331 photo 11
  • Kod objekta 49331
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 142 m²
  • Površina placa 417 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Kipar (Kipar) | Sotira (Famagusta)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 142 kv.m u Agia Napa. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43927
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3356 €/m²
  • Kod objekta 56715
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
379 000 € 2165 €/m²
  • Kod objekta 49267
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 51997
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 49192
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
395 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 49206
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 42572
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
481 535 € 2832 €/m²
  • Kod objekta 52353
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter