Prodaja - Vila 182 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
650 000 €
3571 €/m²
Property 42432 photo 1
Property 42432 photo 2
Property 42432 photo 3
Property 42432 photo 4
Property 42432 photo 5
Property 42432 photo 6
Property 42432 photo 7
  • Kod objekta 42432
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 182 m²
  • Površina placa 470 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 182 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 41961
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 48517
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 52315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
780 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 49776
  • Kvadratura 219 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
720 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 42994
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter