Prodaja - Vila 163 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
580 000 €
3558 €/m²
Property 52036 photo 1
Property 52036 photo 2
Property 52036 photo 3
Property 52036 photo 4
Property 52036 photo 5
Property 52036 photo 6
Property 52036 photo 7
Property 52036 photo 8
Property 52036 photo 9
Property 52036 photo 10
Property 52036 photo 11
Property 52036 photo 12
Property 52036 photo 13
  • Kod objekta 52036
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 163 m²
  • Površina placa 342 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 370 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 163 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
506 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 56719
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 41961
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 32650
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter