Prodaja - Vila 138 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
520 000 €
3768 €/m²
Property 39114 photo 1
Property 39114 photo 2
Property 39114 photo 3
Property 39114 photo 4
Property 39114 photo 5
Property 39114 photo 6
Property 39114 photo 7
Property 39114 photo 8
Property 39114 photo 9
  • Kod objekta 39114
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 138 m²
  • Površina placa 306 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 138 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, parking, baštu.

Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
720 000 € 3185 €/m²
  • Kod objekta 50701
  • Kvadratura 226 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
625 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45313
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 49185
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 51490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter