Prodaja - Vila 180 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
625 000 €
3472 €/m²
Property 52427 photo 1
Property 52427 photo 2
Property 52427 photo 3
Property 52427 photo 4
Property 52427 photo 5
Property 52427 photo 6
Property 52427 photo 7
Property 52427 photo 8
Property 52427 photo 9
Property 52427 photo 10
Property 52427 photo 11
Property 52427 photo 12
Property 52427 photo 13
Property 52427 photo 14
Property 52427 photo 15
Property 52427 photo 16
Property 52427 photo 17
Property 52427 photo 18
Property 52427 photo 19
  • Kod objekta 52427
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 201 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 92 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 180 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, parking, baštu.

Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 4687 €/m²
  • Kod objekta 45727
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 34149
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
610 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 38349
  • Kvadratura 322 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
695 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 42568
  • Kvadratura 273 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter