Prodaja - Vila 180 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
650 000 €
3611 €/m²
Property 44827 photo 1
Property 44827 photo 2
Property 44827 photo 3
Property 44827 photo 4
Property 44827 photo 5
Property 44827 photo 6
Property 44827 photo 7
Property 44827 photo 8
  • Kod objekta 44827
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 180 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2015
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 1200 m

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 180 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
635 000 € 2634 €/m²
  • Kod objekta 51912
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 35378
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
790 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 48964
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 52224
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
740 000 € 3894 €/m²
  • Kod objekta 32813
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 52282
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter