Prodaja - Vila 226 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
720 000 €
3186 €/m²
Property 50701 photo 1
Property 50701 photo 2
Property 50701 photo 3
Property 50701 photo 4
Property 50701 photo 5
Property 50701 photo 6
Property 50701 photo 7
Property 50701 photo 8
Property 50701 photo 9
Property 50701 photo 10
Property 50701 photo 11
  • Kod objekta 50701
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 226 m²
  • Površina placa 630 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 1-sprata vila od 226 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 33764
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
783 000 € 5151 €/m²
  • Kod objekta 50638
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 26623
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter