180 000 €
243 €/m²
Property 44617 photo 1
Property 44617 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,6
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 740 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 255 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65534
  • Kvadratura 7200 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 45663
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49099
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
150 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 65310
  • Kvadratura 830 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
240 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 51038
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
200 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 46846
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
215 000 € 206 €/m²
  • Kod objekta 57076
  • Kvadratura 1040 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter