210 000 €
161 €/m²
Property 42952 photo 1
Property 42952 photo 2
Property 42952 photo 3
Property 42952 photo 4
Property 42952 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1300 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 780 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
300 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 38520
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
175 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56752
  • Kvadratura 5350 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 38742
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
299 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63201
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38534
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51207
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52232
  • Kvadratura 3592 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter