143 000 €
22 €/m²
Property 65150 photo 1
Property 65150 photo 2
Property 65150 photo 3
Property 65150 photo 4
Property 65150 photo 5
Property 65150 photo 6
Property 65150 photo 7
Property 65150 photo 8
Property 65150 photo 9
Property 65150 photo 10
Property 65150 photo 11
Property 65150 photo 12
Property 65150 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6300 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
160 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 65747
  • Kvadratura 51985 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63269
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
159 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 51499
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
150 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40821
  • Kvadratura 1076 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57163
  • Kvadratura 5687 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56751
  • Kvadratura 3732 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter