180 000 € 176 000 €
70 €/m²
Property 46215 photo 1
Property 46215 photo 2
Property 46215 photo 3
Property 46215 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2500 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
200 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 50156
  • Kvadratura 2150 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 46745
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 13600 m
Za prodaju
267 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 42038
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 41471
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
267 000 € 517 €/m²
  • Kod objekta 64828
  • Kvadratura 516 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 52085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
160 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 62877
  • Kvadratura 2454 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m

Prijava za Newsletter