Prodaja - Vila 390 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
3846 €/m²
Property 52066 photo 1
Property 52066 photo 2
Property 52066 photo 3
  • Kod objekta 52066
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 390 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 390 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Lokacija

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 43890
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Kod objekta 45526
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Kod objekta 45384
  • Kvadratura 352 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 060 000 € 17758 €/m²
  • Kod objekta 9671
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 44227
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter