Prodaja - Vila 254 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 300 000 €
5118 €/m²
Property 37733 photo 1
Property 37733 photo 2
Property 37733 photo 3
Property 37733 photo 4
Property 37733 photo 5
Property 37733 photo 6
Property 37733 photo 7
Property 37733 photo 8
Property 37733 photo 9
Property 37733 photo 10
  • Kod objekta 37733
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 254 m²
  • Površina placa 857 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 53 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 254 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Kod objekta 24887
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 32033
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 33174
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 36215
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Kod objekta 37417
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter