Prodaja - Vila 264 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 200 000 €
4545 €/m²
Property 34218 photo 1
Property 34218 photo 2
Property 34218 photo 3
Property 34218 photo 4
Property 34218 photo 5
Property 34218 photo 6
Property 34218 photo 7
  • Kod objekta 34218
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 264 m²
  • Površina placa 157 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 264 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 45145
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Kod objekta 43709
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 3926 €/m²
  • Kod objekta 46088
  • Kvadratura 382 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 26364
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 47537
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 44472
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 590 000 € 4542 €/m²
  • Kod objekta 33139
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter