Prodaja - Vila 382 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
3927 €/m²
Property 46088 photo 1
Property 46088 photo 2
Property 46088 photo 3
Property 46088 photo 4
Property 46088 photo 5
  • Kod objekta 46088
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 382 m²
  • Površina placa 620 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 382 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 44227
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 476 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 44993
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 26878
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 000 000 € 4255 €/m²
  • Kod objekta 32895
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Kod objekta 25954
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Kod objekta 45524
  • Kvadratura 398 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m

Prijava za Newsletter