Prodaja - Vila 350 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 590 000 €
4543 €/m²
Property 33139 photo 1
Property 33139 photo 2
Property 33139 photo 3
Property 33139 photo 4
Property 33139 photo 5
Property 33139 photo 6
Property 33139 photo 7
Property 33139 photo 8
Property 33139 photo 9
Property 33139 photo 10
Property 33139 photo 11
Property 33139 photo 12
Property 33139 photo 13
Property 33139 photo 14
Property 33139 photo 15
Property 33139 photo 16
Property 33139 photo 17
Property 33139 photo 18
Property 33139 photo 19
Property 33139 photo 20
Property 33139 photo 21
Property 33139 photo 22
Property 33139 photo 23
Property 33139 photo 24
  • Kod objekta 33139
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 350 m²
  • Površina placa 750 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 350 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 44621
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 33493
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Kod objekta 39824
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 33174
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44452
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Kod objekta 24887
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 39898
  • Kvadratura 512 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 270 000 € 6005 €/m²
  • Kod objekta 45647
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter