175 000 €
79 €/m²
Property 3765 photo 1
Property 3765 photo 2
Property 3765 photo 3
Property 3765 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2200 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
195 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63662
  • Kvadratura 985 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
200 000 € 542 €/m²
  • Kod objekta 59542
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 €
  • Kod objekta 3410
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
160 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 60809
  • Kvadratura 1327 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 3860
  • Kvadratura 2995 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
145 000 € 512 €/m²
  • Kod objekta 65474
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 330 m

Prijava za Newsletter