150 000 € 120 000 €
10 €/m²
Property 5812 photo 1
Property 5812 photo 2
Property 5812 photo 3
Property 5812 photo 4
Property 5812 photo 5
Property 5812 photo 6
Property 5812 photo 7
Property 5812 photo 8
Property 5812 photo 9
Property 5812 photo 10
Property 5812 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od grada: 1,9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Tasosu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
150 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 55947
  • Kvadratura 4848 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
200 000 € 487 €/m²
  • Kod objekta 59543
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 542 €/m²
  • Kod objekta 59542
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter