170 000 €
212 €/m²
Property 62847 photo 1
Property 62847 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 100 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 210 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Investiciona prilika u zalivu Prinos – Na prodaju plac na samo 100 metara od mora, u neposrednoj blizini luksuznih hotela i uređenih plaža. Nalazi se u području koje se brzo razvija, sa velikim turističkim potencijalom i odličnim izgledima za budućnost, samo 5 minuta od luke. Dozvoljena gradnja iznosi 210 m², uz mogućnost proširenja na 320 m² pod određenim uslovima.

Dostupni su gotovi arhitektonski planovi za izgradnju kompleksa od sedam turističkih vila – investicija spremna za brzu realizaciju.

Za prodaju
150 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 55947
  • Kvadratura 4848 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
150 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 63564
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
145 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 58079
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
150 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 62922
  • Kvadratura 731 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
200 000 € 487 €/m²
  • Kod objekta 59543
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter