130 000 €
325 €/m²
Property 4121 photo 1
Property 4121 photo 2
Property 4121 photo 3
Property 4121 photo 4
Property 4121 photo 5

Detalji

  • Plaža: песчаный пляж
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 400 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
150 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 3805
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 380 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
150 000 € 205 €/m²
  • Kod objekta 62922
  • Kvadratura 731 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
120 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 19910
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
123 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 40072
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 4121
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 63564
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
170 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 62847
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 6454
  • Kvadratura 461 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 50474
  • Kvadratura 5770 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter