Property 65408 photo 1
Property 65408 photo 2
Property 65408 photo 3
Property 65408 photo 4
Property 65408 photo 5
Property 65408 photo 6
Property 65408 photo 7
Property 65408 photo 8
Property 65408 photo 9
Property 65408 photo 10
Property 65408 photo 11
Property 65408 photo 12
Property 65408 photo 13
Property 65408 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 51 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana

Za prodaju
200 000 € 2564 €/m²
  • Kod objekta 66046
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod objekta 62805
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 63313
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod objekta 62967
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter