210 000 €
2800 €/m²
Property 65365 photo 1
Property 65365 photo 2
Property 65365 photo 3
Property 65365 photo 4
Property 65365 photo 5
Property 65365 photo 6
Property 65365 photo 7
Property 65365 photo 8
Property 65365 photo 9
Property 65365 photo 10
Property 65365 photo 11
Property 65365 photo 12
Property 65365 photo 13
Property 65365 photo 14
Property 65365 photo 15
Property 65365 photo 16
Property 65365 photo 17
Property 65365 photo 18
Property 65365 photo 19
Property 65365 photo 20
Property 65365 photo 21
Property 65365 photo 22
Property 65365 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 65792
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod objekta 65308
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter