210 000 €
3962 €/m²
Property 64835 photo 1
Property 64835 photo 2
Property 64835 photo 3
Property 64835 photo 4
Property 64835 photo 5
Property 64835 photo 6
Property 64835 photo 7
Property 64835 photo 8
Property 64835 photo 9
Property 64835 photo 10
Property 64835 photo 11
Property 64835 photo 12
Property 64835 photo 13
Property 64835 photo 14
Property 64835 photo 15
Property 64835 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1992
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 53 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod objekta 65118
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65365
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter