240 000 €
6000 €/m²
Property 64821 photo 1
Property 64821 photo 2
Property 64821 photo 3
Property 64821 photo 4
Property 64821 photo 5
Property 64821 photo 6
Property 64821 photo 7
Property 64821 photo 8
Property 64821 photo 9
Property 64821 photo 10
Property 64821 photo 11
Property 64821 photo 12
Property 64821 photo 13
Property 64821 photo 14
Property 64821 photo 15
Property 64821 photo 16
Property 64821 photo 17
Property 64821 photo 18
Property 64821 photo 19

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles,marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 63667
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 65297
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter