Prodaja - Zemljište 2472 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
200 000 €
80 €/m²
Property 32210 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2472 kv.m. na Atici.

Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 14832
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 116 m
Za prodaju
250 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 11565
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
265 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 56755
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 14798
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
285 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 37866
  • Kvadratura 3470 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 7220
  • Kvadratura 903 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter