Prodaja - Zemljište 455 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
144 000 € 120 000 €
263 €/m²
Property 13028 photo 1
Property 13028 photo 2
Property 13028 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 455 kv.m. na Atici.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
150 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 32436
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
165 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 49861
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
195 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13003
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 13028
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
190 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 10387
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
130 000 € 144 €/m²
  • Kod objekta 26119
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
180 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 29210
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 7220
  • Kvadratura 903 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 13666
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
152 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 12787
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m

Prijava za Newsletter