190 000 €
380 €/m²
Property 10387 photo 1
Property 10387 photo 2
Property 10387 photo 3
Property 10387 photo 4
Property 10387 photo 5
Property 10387 photo 6
Property 10387 photo 7
Property 10387 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 13 km
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
250 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 19312
  • Kvadratura 815 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
165 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 49861
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 23314
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
195 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13003
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 30721
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 160000 m
Za prodaju
240 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 29069
  • Kvadratura 906 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
266 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 13845
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
260 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 31134
  • Kvadratura 505 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 12238
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
240 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 32068
  • Kvadratura 1036 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter