339 000 €
4985 €/m²
Property 57978 photo 1
Property 57978 photo 2
Property 57978 photo 3
Property 57978 photo 4
Property 57978 photo 5
Property 57978 photo 6
Property 57978 photo 7
Property 57978 photo 8
Property 57978 photo 9
Property 57978 photo 10
Property 57978 photo 11
Property 57978 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 68 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, tende, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 65813
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 65578
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3516 €/m²
  • Kod objekta 61523
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64689
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 62782
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
277 000 € 5893 €/m²
  • Kod objekta 62798
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 60429
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter