100 000 € 86 000 €
2 €/m²
Property 54330 photo 1
Property 54330 photo 2
Property 54330 photo 3
Property 54330 photo 4
Property 54330 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od grada: 7000 km
  • Udaljenost od aerodroma: 56 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 28752 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Located in Exo Lakonia, near to Agios Nikolaos.

Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63268
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
120 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 63847
  • Kvadratura 2922 m²
  • Udaljenost od mora 740 m
Za prodaju
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63071
  • Kvadratura 323 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
129 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33756
  • Kvadratura 4168 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
140 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 65313
  • Kvadratura 564 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
90 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40123
  • Kvadratura 6705 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
145 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56611
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter