110 000 €
71 €/m²
Property 44087 photo 1
Property 44087 photo 2
Property 44087 photo 3
Property 44087 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1541 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 183 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
106 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 45661
  • Kvadratura 662 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 56977
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
128 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 42231
  • Kvadratura 1034 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
105 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 60258
  • Kvadratura 7018 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 50255
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
115 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62016
  • Kvadratura 5343 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
100 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 51868
  • Kvadratura 1525 m²
  • Udaljenost od mora 14100 m

Prijava za Newsletter