145 000 €
103 €/m²
Property 56611 photo 1
Property 56611 photo 2
Property 56611 photo 3
Property 56611 photo 4
Property 56611 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 25 km
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1400 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
160 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 62877
  • Kvadratura 2454 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
190 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 65447
  • Kvadratura 1022 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56827
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
180 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47000
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51455
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43087
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
170 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50162
  • Kvadratura 3750 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Preporučujemo Za prodaju
179 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63493
  • Kvadratura 2950 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m

Prijava za Newsletter