120 000 €
41 €/m²
Property 63847 photo 1
Property 63847 photo 2
Property 63847 photo 3
Property 63847 photo 4
Property 63847 photo 5
Property 63847 photo 6
Property 63847 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 740 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2922 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

For sale 2 adjacent building plots, located in Ammoudara near Agios Nikolaos, very close to the city and organized beaches. The plots are at the top of a hill with unobstructed view to the sea and mountains. There is access from a concrete road while the electricity and water, are available.

-Each plot A & B is 2.922sq.m and has the right to build house of 120sq.m + basement

The price of each plot is €120,000

DIstances:

-4 minutes drive to the closest beach

-13 minutes drive to the city center

-60 minutes drive from Heraklion airport

Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57292
  • Kvadratura 4110 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
160 000 € 465 €/m²
  • Kod objekta 61490
  • Kvadratura 344 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
150 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 63283
  • Kvadratura 1968 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63071
  • Kvadratura 323 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
105 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 60258
  • Kvadratura 7018 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
105 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 64280
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 2470 m
Za prodaju
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 54604
  • Kvadratura 2199 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter