129 000 €
30 €/m²
Property 33756 photo 1
Property 33756 photo 2
Property 33756 photo 3
Property 33756 photo 4
Property 33756 photo 5
Property 33756 photo 6
Property 33756 photo 7
Property 33756 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od grada: 2,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4168 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
130 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 59114
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
150 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 63283
  • Kvadratura 1968 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42793
  • Kvadratura 19700 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
106 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 45661
  • Kvadratura 662 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
120 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65362
  • Kvadratura 1270 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 54416
  • Kvadratura 1658 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
160 000 € 465 €/m²
  • Kod objekta 61490
  • Kvadratura 344 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
160 000 € 677 €/m²
  • Kod objekta 56709
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 338 m

Prijava za Newsletter