90 000 €
13 €/m²
Property 40123 photo 1
Property 40123 photo 2
Property 40123 photo 3
Property 40123 photo 4
Property 40123 photo 5
Property 40123 photo 6
Property 40123 photo 7
Property 40123 photo 8
Property 40123 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7300 m
  • Udaljenost od grada: 4,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6705 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 254 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
130 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 57161
  • Kvadratura 1670 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
75 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42790
  • Kvadratura 944 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 35987
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 41762
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 54416
  • Kvadratura 1658 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m

Prijava za Newsletter