Prodaja - Vila 144 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Chlorakas
595 000 €
4132 €/m²
Property 49135 photo 1
Property 49135 photo 2
Property 49135 photo 3
Property 49135 photo 4
Property 49135 photo 5
Property 49135 photo 6
Property 49135 photo 7
Property 49135 photo 8
Property 49135 photo 9
Property 49135 photo 10
Property 49135 photo 11
Property 49135 photo 12
Property 49135 photo 13
Property 49135 photo 14
Property 49135 photo 15
Property 49135 photo 16
Property 49135 photo 17
Property 49135 photo 18
Property 49135 photo 19
Property 49135 photo 20
Property 49135 photo 21
Property 49135 photo 22
Property 49135 photo 23
Property 49135 photo 24
  • Kod objekta 49135
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 144 m²
  • Površina placa 264 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Chlorakas (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2018
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podno grejanje
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 144 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
510 000 € 3290 €/m²
  • Kod objekta 43925
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 43603
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3356 €/m²
  • Kod objekta 56715
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter